yıpranma payının çıkmaması sağlık personelinin motivasyonunu düşürdü

Okuduğunuz haber
BOZOK ÜNİVERSİTESİ HEMŞİRE ALIM İLANI

Gazi üniversitesi 209 sözleşmeli sağlık personeli alacak

Anasayfa   /    Sağlık    /    Bozok üniversitesi hemşire alım ilanı

Bozok üniversitesi hemşire alım ilanı

Bozok üniversitesi 75 hemşire alım için ilan yayımladı.

SAĞLIK      06 Nisan 2018 - 11:24     0

Bozok üniversitesi hemşire alım ilanı

BOZOK ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN

Üniversitemiz hastanesinde veya Rektörlükçe görevlendirilecek diğer birimlerde, 2016 Y ılı K PSS (B grubu) puan sıralaması esas alınarak, 657 sayılı K an u n ’un 4/B maddesi ile 06/06/1978 tarihli ve 7/15754 sayılı B K K ile yürürlüğe konulan Sözleşmeli Personel  çalıştırılmasına İlişkin Esaslar gereğince, gündüz veya gece nöbet sistem ine göre çalıştırılacak sözleşmeli personel alınacaktır. Giderleri özel bütçeden karşılanacak olup, ilanla ilgili bilgilere

Üniversitemizin bozokedutr adresinden ulaşılabilir.

SIRA NO UNVANI SAYI ARANAN N İT E L İK L E R

1 Hemşire 75 Hemşirelik bölümü lisans mezunu olmak.

BA ŞV U R A C A K A D A Y L A R D A A R A N A C A K G E N E L ŞA RTLAR

  1. 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu'nun 48 ’inci maddesinde belirtilen şartları taşım ak, 2 -2 0 1 6 yılı K PSS (B) grubu lisans sınavına girmiş olmak, 3- Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurum undan, em eklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak, 4- Başvurulacak unvanın aranılan niteliklerini sağlam ak, 5- 657 sayılı Devlet Mem urları kanununun 4/B m maddesi gereğince “Bu şekilde istihdam edilenler, hizmet sözleşmesi esaslarına aykırı hareket etmesi nedeniyle kuramlarınca sözleşmelerinin feshedilmesi veya sözleşme dönem i içerisinde B akanlar Kurulu kararı ile belirlenen istisnalar hariç sözleşmeyi tek taraflı feshetmeleri halinde, fesih tarihinden itibaren bir yıl geçmedikçe kuramların sözleşmeli personel pozisyonlarında istihdam edilemezler.” BA ŞV U R U ŞEK Lİ VE YERİ: B ozok Ü niversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı'ndan yada w w w bozo.ed u tr adresinden tem n edilecek başvuru formu eksiksiz doldurularak istenilen belgeler ile birlikte Bozok Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı’na şahsen yapılacaktır.
  2. B A ŞV UR ULA R IN D E Ğ E R L E N D İR İL M E Sİ VE SO N U Ç LAR I: 2016 KPSS (B) grubu puan sıralaması esas alınarak belirlenen kazanan adayların isim listeleri, işe başlamaları için gerekli evraklar ile evrakların teslim edileceği yer ve zam an, başvuru bitim tarihi itibariyle en geç 5 (beş) iş günü içerisinde w w w.bozok.edu.tr adresinde ilan edilecektir. Göreve başlayanlardan, aranan şartları taşımadığı sonradan tespit edilenlerin sözleşmeleri feshedilecektir. Bu ilan tebliğ mahiyetinde olacağından, ayrıca tebligat yapılmayacaktır. İSTEN İLEN BELG ELER:

1- Öğrenim Belgesi fotokopisi,

2 -2 0 1 6 KPSS (B) grubu sınav sonuç belgesi,

3- Başvuru Form una yapıştırılmak üzere bir adet Fotoğraf, (son altı ay içinde çekilmiş),

 

  1. Sözleşmeli Personel Başvuru Form u ( w w w bozokedutr ) ilan duyurusundan veya Personel Daire Başkanlığından tem in edildikten sonra eksiksiz olarak doldurulup teslim edilecektir. 5- Başvuru işlemleri belgelerin fotokopileri ile yapılacak, yerleştirme işlemlerinde ise asıl belgeler istenecektir. Belgelerinin aslını getirmeyenlerin işlemleri yapılmayacaktır. AÇIKLAMALAR : 1- Başvuru tarihleri : 06/04/2018 - 20/04/2018 Cuma günü saat 17.00’a kadar.

2- Her aday yalnızca bir kadroya başvuru yapabilir

3- Başvuruda verilen tüm evraklar, fotokopi olması nedeniyle kesinlikle geri iade edilmeyecektir.

YORUM EKLEYİN

X

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen ziyaretçilere aittir.

X

Habere hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

GÜNÜN MANŞETLERİ

FOTO GALERİ

SON DAKİKA HABERLERİ